Треће место за наше ученике на такмичењу у организацији Универзитета Сингидунум !

На Универзитету Сингидунум, 04.04.2024. године одржана су такмичења за ученике Гимназија и Средњих стручних школа у решавању студија случаја из области туризма – „Мој град, престоница културе Србије“ и области економије „Стратегија дигиталног маркетинга „.
➡️На такмичењима су, поред 41 екипе из Ниша, Врања, Пирота, Лесковца, Књажевца, Зајечара, Сокобање, Параћина, Власотинца и Дољевца учествовали и ученици трећег разреда наше школе са својим менторкама, подељени у два тима: Богдан Митровић, Филип Стојановић, Леа Станковић, Дамјан Станковић и Димитрије Станковић.
📣Леа, Димитрије и Дамјан освојили су ТРЕЋЕ место на такмичењу из области културног туризма.🥉
Поносни смо на наше ученике!
На слици може бити: 7 особа, болница и текст
На слици може бити: 14 особа и текст