Пројекат „Мој први предузетнички корак“

Наша школа, већ другу годину заредом, реализује пројекат „Мој први предузетнички корак“ у циљу подстицања предузетничког начина размишљања код ученика основних школа.
У основној школи „Ратко Павловић Ћићко“ у Прокупљу наши наставници економске групе предмета реализовали су данас радионицу са ученицима осмог разреда на тему “ Бизнис план као лична карта предузетничког подухвата“.
Циљ ове радионице је да допринесе развоју иновативности и предузимљивости код ученика основних школа, као и њиховој способности да тимским радом и коришћењем разноврсних извора знања реализују своје идеје. Активно учешће ученика, њихови осмеси и задовољна лица нас уверавају да је радионица реализована на креативан и занимљив начин И мотивишу да даљи рад наставимо у истом правцу.