Mере заштите од корона вируса

У складу са одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја да од 01.06.2020. године ученици могу долазити у школу због потреба поправљања оцена и полагања ванредних, завршних и матурских испита Средња школа у Житорађи још једном вас подсећа на препоруке Министарства здравља које за циљ имају превенцију ширења корона вируса.

Сви запослени и сви ученици који буду боравили у просторијама школе у обавези су да носе заштитне маске које покривају нос и уста. Школа је обезбедила све услове да се сви испити за које је могуће полажу индивидуално, док је за групне испите обезбеђено довољно учионица да се сви ученици распореде на прописаној дистанци, у складу са препорукама.

Молимо вас да наведене препоруке максимално поштујете у циљу очувања здравља и превенције ширења вируса.