Машински техничари моторних возила најбољи у школи!

Дана 27.01.2016. године одиграна је финална утакмица Меморијалног турнира у малом фудбалу „Милован Веселиновић – Веса“ између ученика 3 / 2 ( машински техничари моторних возила ) и 2 / 1 ( пољопривредни техничари ). Пред препуном Спортском халом у Житорађи, бољи су били машински техничари моторних возила и заслужено славили головима у другом полувремену са 3 – 0. Победницима је припао прелазни пехар ( дар Канцеларије за младе Општине Житорађа ), као и дресови. За прва три места обезбеђене су медаље које су учесницима турнира уручене од стране председника Ученичког парламента Михајла Мијалковића. Победнички пехар најбољима је уручио директор школе Филиповић Милан, који је честитао победницима и захвалио свим учесницима турнира на фер и коректној игри.

[WRGF id=346]