Светски дан позоришта – „Госпођа министарка“

Наша школа, обележила је Светски дан позоришта, представом, ученика наше школе, парламентараца:

„Госпођа министарка“

IMG-4120

Светски дан позоришта, отворио је наш бивши ученик, Немања Тонић, млади глумац, писац и новинар, који често посећује нашу школу. Немања је прочитао поруку коју је саставио интернационално признат позоришни уметник, а ове године то је, Британац Сајмон Мекбарни, глумац, писац и редитељ.

IMG-4077

Затим је уследила представа, у „Спортској хали“ Житорађа, пред присутном публиком, ученицима, наставницима, коју су наши ученици играли и припрамали са наставницом социологије и грађанског васпитања Александром Ивановић.

IMG-4093

Публика је са одушевљењем и пажњом гледала представу и уживела се у улоге јунака исте. Представа је испунила очекивања присутних, који су, великим аплаузом, испратили наше ученике, младе глумце, са сцене.

IMG-4111